Belvárosi dohányboltba eladó kollégát keresünk!

Bruttó bér:

400 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

jún 12., 10:02

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Bolti eladó

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

5 éve nálunk dolgozó munkatársunk szakmájába megy dolgozni, ezért 1 Főállású kollegát keresünk a helyére egymást segítő csapatba,
Bp. belső kerületben Astoriánál lévő üzletünkbe, amely metro megállónál van, ebből kifolyólag sok ember tér be hozzánk, ezért pörgős, pakolni tudó és szerető dohánybolti gyakorlattal és termék ismerettel rendelkező eladót szeretnénk felvenni, aki Leinformálható, szereti a kihívásokat, és megoldja a feladatokat!
Nincs kávégép, és nincs lottó, de még sorsjegy sem! A bolt nem nagy, így kisebb helyet kell takarítani, de tölteni gyakrabban szükséges.

Amit tudunk ajánlani:
330.000,-420.000 netto fölötti kereseti lehetőség borravalóval
40.800,-ft/hó kifizetése (adójóváírás a 25 év alattiaknak,)
heti 5 napos munkabeosztás
napi 8 órás műszakok
eladási bónuszok
játékokban való részvétel lehetősége
túlórázási lehetőség
1.800,-netto kezdő(!)/óra+Borravaló+egyéni jutalmazás(csinálj nagyobb forgalmat, és keress többet!)
8 órás bejelentés
éves szabi
kiemelkedő teljesítmény egyéni jutalmazása pluszban,
előre lépési lehetőség, valamint, hogy
a Becsület Kifizetődik! (magasabb órabér)

Amit kérünk:
legyél pontos, (NE késs) legyél Leinformálható, rugalmas a munkavégzésben, megbízható, magadra, és a munkádra igényes, tudj bevételezni,-vagy vállald, hogy megtanulod, a havi/heti, vagy soronkívüli leltározásban aktívan vegyél részt. Szeress dolgozni, és bírjad a megterhelést, a boltot mindig feltöltve hagyd ott,-úgy, ahogy Te kapni szeretnéd, legyél csapatjátékos! Beszélj legalább alapszinten angolul és tervezz hosszútávra!!!

Akit nem kérünk:
a megbízhatatlan, nem becsületes, kollegáival, vevőkkel tiszteletlen, aki sorozatosan késik, vagy beosztása ellenére nem akar jönni, mert "dolga" van, és úgy gondolja, hogy a dohánybolt úgy kell, hogy nyitva legyen, ahogy ő ráér, valamint haldoklik a 40 órás munkahéttől.
Informálj le bennünket a területi képviselőinknél!

Jelentkezni, Érdeklődni Tudsz Privátban, Vagy küldj fényképes önéletrajzot, előző dohánybolti tapasztalatoddal a e-mail címre.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 148387286

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 5 napja

Jófogás alkamazás QR kód