3 db
Bruttó bér: 710  Ft Bruttó bér: 760  Ft Bruttó bér: 1 000  Ft Bruttó bér: 750  Ft Bruttó bér: 840  Ft Bruttó bér: 720  Ft Bruttó bér: 820  Ft Bruttó bér: 790  Ft Bruttó bér: 750  Ft Bruttó bér: 740  Ft

Tulajdonságok

Kerület: VI.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Pultos

Szeretnél heti 3-4 nap alatt versenyképes jövedelemhez jutni? 15 szabadnapot egy hónapban? Akkor jelentkezz hozzánk TE is és gyere, dolgozz velünk!

A belvárosi bulinegyed szívében található fagylaltozóba keresünk lelkes, pörgős, önállóan is dolgozó kollégát/kolléganőt, aki szeretne egy fiatalos csapat tagja lenni, jó hangulatban, megfelelő körülmények között dolgozni hosszú távú, kiszámítható, versenyképes jövedelemmel.
Adott a jókedv, az erkölcsi és anyagi megbecsülés és az előrelépés lehetősége! Mi hosszú távon gondolkodunk. Ha van kedved csatlakozni hozzánk, kérlek küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat a korábbi munkahelyed megnevezésével, a telefonszámoddal és a minimális fizetési Igényed megjelölésével az alábbi e-mail címre: fagyiallas@gmail.com

Várjuk jelentkezésed!
Feladás dátuma: április 18. 11:49.

Kapcsolatfelvétel