Bruttó bér: 199 680  Ft / hó Bruttó bér: 179 200  Ft / hó Bruttó bér: 204 800  Ft / hó Bruttó bér: 209 920  Ft / hó Bruttó bér: 186 880  Ft / hó Bruttó bér: 256 000  Ft / hó Bruttó bér: 179 200  Ft / hó Bruttó bér: 186 880  Ft / hó Bruttó bér: 181 760  Ft / hó Bruttó bér: 197 120  Ft / hó
Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: V.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Egyéb

Ha szereted a pörgést és szeretsz csapatban dolgozni, valamint új embereket megismerni, itt a helyed:)

Feladatok:
A pozíciónak (konyha, csomagoló) megfelelő éttermi munka legmodernebb környezetben.
Udvarias kiszolgálás biztosítása
Étterem tisztán tartása

Feltétel:
Talpraesett, vevőorientált hozzáállás
Pozitív gondolkodás
Igényes megjelenés

Bérezés/juttatás:
Alapbér
Cafeteria
Kedvezményes étkezés

Munkavégzés a KFC-ben:
Többműszakos munkarend, változó beosztással (8 órás munkavégzés)
Munkaidő az étterem nyitva tartásától függően
Mivel az étterem hétvégén is nyitva van, ezért a munkarend hétfőtől vasárnapig tart
Tréningek és vizsgák, amikkel Te is folyamatosan fejlődhetsz

Várjuk Fényképes Önéletrajzodat az alábbi e-mail címen:

martin.kiss@amrest.eu
Feladás dátuma: június 11. 17:26.

Kapcsolatfelvétel