(Hirdetés azonosító: 70945098) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 924  Ft / óra Bruttó bér: 1 150  Ft / óra Bruttó bér: 902  Ft / óra Bruttó bér: 781  Ft / óra Bruttó bér: 869  Ft / óra Bruttó bér: 836  Ft / óra Bruttó bér: 913  Ft / óra Bruttó bér: 836  Ft / óra Bruttó bér: 781  Ft / óra Bruttó bér: 891  Ft / óra
Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: V.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Vendéglátás, Idegenforgalom vezető

A belváros szívében található Deák Ferenc téri gyorséttermünk csapatát szeretnénk bővíteni vendégkiszolgálókkal/kasszásokkal.

Ha szeretnél dolgozni és szakmailag fejlődni akkor itt a helyed nálunk.Modern ,barátságos környezet és igazán jó csapat várja a jelentkezésedet.

Amit biztosítani tudunk:
-8 órás bejelentett munka
-versenyképes jövedelem
-cafeteria
-kedvezményes étkezés
-munkaruha
-folyamatos fejlődés tréningek során
-bónuszok
-rugalmas beosztás
-bérpótlék

Jelentkezz önéletrajzzal az alábbi e-mail címen: judit.mezei@amrest.eu
Feladás dátuma: szeptember 4. 06:38.

Kapcsolatfelvétel