Bruttó bér: 346 500  Ft / hó Bruttó bér: 360 000  Ft / hó Bruttó bér: 319 500  Ft / hó Bruttó bér: 333 000  Ft / hó Bruttó bér: 337 500  Ft / hó Bruttó bér: 378 000  Ft / hó Bruttó bér: 378 000  Ft / hó Bruttó bér: 315 000  Ft / hó Bruttó bér: 450 000  Ft / hó Bruttó bér: 364 500  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: VII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Szakács
Cégnév: ÁAP kft Kék Rózsa étterem

Belvárosi magyaros étterembe keresünk gyakorlattal rendelkező szakácsot, szakácsnőt.
Tálalásban jártasság előny.
Este 10-kor zárunk. Állandó, egész éves munka. Havi 15 nap munka. Minden második teljes hétvége szabad.
Versenyképes fizetés !
Az önéletrajzokat az info@kekrozsaetterem.hu email címre várjuk.
Feladás dátuma: június 14. 15:33.

Kapcsolatfelvétel