Kerület: VI.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Pultos

Belvárosi önkiszolgálós kávézóba pultos és műszakvezető munkatársakat keresünk!
Amit kinálunk:
- betanítás,
- gyors előrelépési lehetőség,
- barista képzés,
- pörgős, fiatalos csapat
- kiemelt bér a franchise rendszerben

Amit elvárunk:
- mosolygós, kitartó, megbízható, kommunikatív személyiség,
- angol nyelvtudás: társalgási szinten
- igényes munkavégzés, megjelenés,
- teljes munkaidő vállalása!
- vendéglátós végzettség, tapasztalat előny.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal az oktogonkavezo@gmail.com email címre várjuk!

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel