Bérbeadási ügyintéző - Enterprise Autókölcsönző

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Grandsüd Kft

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Ügyintéző

Leírás

Liszt Ferenc Repülőtér -
Enterprise Rent a Car - Bérbeadási Ügyintéző / Rental Agent

Szereted az autókat és megelégedéssel tölt el, ha az ügyfél megdicsér a szolgáltatásod után?
Szeretnél részt venni Amerika legnagyobb autókölcsönzőjének magyarországi fejlődésében és ezzel egy globális hálózathoz csatlakozni?
Ehhez még angolul is tudsz? Akkor az alábbi pozíció neked szól.

Enterprise a világ legnagyobb autókölcsönző hálózata, több mint 90 országban elérhetőek a mobilitási megoldásaink. Magyarországi franchise leányvállalat 2017-től van jelen a piacon, és azóta is dinamikusan fejlődik.

Feladatkör:

* A gépjárműállomány standard elvárások szerinti bérbeadása és visszavétele az ügyfelektől.
* Gépkocsik műszaki állapotának ellenőrzése és annak adminisztrációja
* A gépjárműállomány naprakész ismerete, felelős azok napi felkészítéséért.
* A cég kiegészítő szolgáltatásainak, termékeinek értékesítése közvetlenül az ügyfél részére.
* A telefonon, e-mailben és személyesen kért információk megadása, napi adminisztratív teendők ellátása.
* Szükség esetén sérülésfelvétel, káresemények dokumentumainak kiállítása, kezelése

Elvárások:
*középfokú végzettség, angol nyelv társalgási szintű ismerete
* B kategóriás vezetői engedély, nagyon jó kommunikációs készség
* proaktív szemlélet és kiváló problémamegoldó képesség

Munkaidő:

Teljes munkaidő, forda beosztásban (15 munkanap-15 szabadnap)

Amit kínálunk:
* versenyképes jövedelem,
* nemzetközi cégnél változatos munkavégzés és remek csapat
* előrelépési lehetőség
* azonnali munkakezdés

Ha a fentiek alapján szívesen csatlakoznál a csapathoz, akkor kérlek küldd el a fényképes önéletrajzod Barta Attila részére e-mail-en az e-mail címre Rental Agent jeligére, valamint érdeklődni lehet a telefonszámon.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146081897

Jófogás alkamazás QR kód