3 db

Tulajdonságok

Kerület: VI.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Betanított munkás
Cégnév: Pensum Group Kft

Németországi, hosszútávú munkavégzésre keresünk betanított munkásokat!

Mire számíthatsz?

Németországi partnereinknél fogsz dolgozni, akik különböző iparágakban tevékenykednek egész Németország-szerte.

Betölthető munkakörök:

mosodai dolgozó
műanyagipari segédmunkás
faipari dolgozó
betonelem gyártó
élelmiszeripari munka
üvegipari segédmunkás

Kiket keresünk?

Elsősorban olyan erős fizikumú Urak jelentkezését várjuk, akik rendelkeznek A2 szintű német nyelvtudással.Tapasztalat a felsorolt munkakörökben és a B kategóriás jogosítvány megléte illetve saját gépjármű a munkába járáshoz előnyt jelent!

Jelentkezni a kulfoldimunka@pensum.hu e-mail címen lehet.
Feladás dátuma: május 10. 16:20.

Kapcsolatfelvétel