(Hirdetés azonosító: 73599921) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 182 000  Ft / hó Bruttó bér: 202 800  Ft / hó Bruttó bér: 184 600  Ft / hó Bruttó bér: 260 000  Ft / hó Bruttó bér: 197 600  Ft / hó Bruttó bér: 210 600  Ft / hó Bruttó bér: 200 200  Ft / hó Bruttó bér: 215 800  Ft / hó Bruttó bér: 189 800  Ft / hó Bruttó bér: 218 400  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: III.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: Pannon-Work Zrt

Több, mint 90 éve működő partnerünk részére keresünk új munkatársakat.
Miért jó ennél a cégnél dolgozni?
Modern felfogású, fontosnak tartja a munkaerő megtartását
Ténylegesen kiemelkedő bérezést nyújt a gyártás, termelés területén
Cafeteria már a Belépéskor
Emelt műszakpótlék ( Délután: 40%, éjszaka: 50%)
Ingyenes céges buszok biztosítják a munkába járást az Árpád hídtól
Számos Ingyenes sportolási lehetőséget biztosítanak (jóga, kondi stb.)
Utazási támogatás a vidéki dolgozok számára

Elvárások:

3 műszak vállalása (Hétfőtől péntekig, 06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00)
8 áltlános
Monotónia-tűrés

Feladatok:

Termékek összeszerelése, csomagolása
Munkaterület rendben tartása
Anyagmozgatás

Ha megfelelsz a feltételeknek és Te is szeretnél egy ilyen munkahelyen dolgozni, akkor nincs más dolgod, mint jelentkezni az alábbi elérhetőségek egyikén:
Holik Balázs 0630/230-3561 vagy holik.balazs@pannonwork.hu
Feladás dátuma: augusztus 21. 10:21.

Kapcsolatfelvétel