Tulajdonságok

Kerület: V.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Szakács
Cégnév: Profield kft

Érdeklődsz az olasz konyha iránt? Megbolondulsz a pizzákért és a tésztákért? Szereted Olaszországot?
Jelentkezz hozzánk akár pályakezdőként is! Legyél tagja egy szuper fiatalos és barátságos csapatnak!

Milyen lehetőségeink vannak számodra?
o Lehetsz pizzakészítő vagy pasta szakács, ezekben a pozíciókban folyamatos kapcsolatban lehetsz a vásárlókkal

Helyszínek pozíciótól függően:
Deák Ferenc tér, MOM park vagy a Westend

Mit kínálunk a munkádért cserébe?
Pozíciótól függően: nettó 180-200.000 Ft havonta + műszakpótlékok + jatt
Minden nap biztosítunk meleg étkezést
Adunk munkaruhát, hogy ne a sajátodat piszkold össze
Heti 40 órás bejelentett munkaviszony

Ha felkeltettük az érdeklődésed, jelentkezz hozzánk fényképes önéletrajzoddal a következő e-mail címen:
job9456@prohumanallas.hu
Vagy érdeklődj az alábbi telefonszámon:
06 20 221 4147

Ha ismerőseid között valakit érdekelne az ajánlatunk, kérünk, oszd meg a hirdetésünket, hogy minél több emberhez eljusson!
Feladás dátuma: július 12. 15:49.

Kapcsolatfelvétel