Betoncsiszoló szakmunkás

Bruttó bér:

500 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 2., 14:59

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Betanított munkás

Gyorsan fejlődő, szakmailag igényes, fiatalos cég, professzionális munkákkal, főleg budapesti munkavégzésre, hosszú távra keres megbízható munkásokat betoncsiszolási és egyéb feladatkörök elvégzésére. Csiszolt-polírozott beton padlókkal, műgyanta burkolatokkal és mennyezeten történő betoncsiszolási feladatokkal (szénszálas szerkezetmegerősítés) foglalkozunk.
Nem baj, ha még nem vagy profi és tapasztalt a csiszolásban, mi megtanítunk. A lényeg, hogy munkádra igényes, pörgős, jó csapatjátékos legyél!

Ideális jelölt:
- megbízható, szorgalmas, munkájáért felelősséget vállal
- rendezett a munkájában és a magánéletében is
- szakmunkás végzettség (pl burkoló/festő), építész/statikus tervek olvasása
- büntetlen előélet
- magyar állampolgár
- csapatjátékos
- B-s jogosítvánnyal rendelkezik
- legalább alap szinten használja az okos telefonját (Viber, mail)
- min 1-2 év építőipari tapasztalat

Amit adni tudunk:
- kiemelkedő bérezés (bruttó 500.000,-tól + betanulási idő után bónuszok)
- előrelépési lehetőség, bónuszok, fizetéskorrekció teljesítményarányosan!
- bejelentett, rendezett munkaviszony
- folyamatos képzés
- munkavédelmi eszközök, szerszámok biztosítása

Brigádok, alvállalkozók, munkaerő közvetítők kérem, ne keressenek!
Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal
Tel/sms/viber.: +36 30 65 888 05 (hétfőtől szombatig 8-18h-ig)

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146780308

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

Prima Architectura Kft.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód