Betonkeverő sofőr Ausztria

Feladás dátuma:

tegnap, 10:36

nem igényel

Külföldi munka esetén ország:
Ausztria

Szükséges nyelvtudás:
német

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Gépjárművezető

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Leírás

Kedves mixeresek!

Ügyfelünk megbízásából már meglévő Salzburg-i csapunkhoz keresünk még 1 fő tapasztalt mixerest.
A munkaidő hetfőtől péntekig/szombatig terjed, a munkamennyiségtől és a hátralévő ledolgozható óráktól függően.

Elvárások:
- Alapfokú német nyelvtudás, amellyel boldogulsz a fel- és lerakón, valamint az úton oda- vagy visszafelé.
- Minimum 1 éves tapasztalat lakossági fuvarozásban az érintett területen.
- GKI vagy C95 engedély, C kategória legalább.
- Lendület, lojalitás és stressztűrő képesség.
- Személyautó
Amiért minket választhatsz:
- Osztrák bejelentéssel járó juttatások: Sonderzahlung, BUAK stb.
- Havi nettó 2,5k-3k fizetés, a ledolgozott óráktól függően.
- Modern géppark
- Segítőkész munkatársak
- Ingyenes szállás
- igény esetén csatlakozás alagútnál dolgozó csapatunkhoz.

Ha egy hosszú távú munkát keresel, ahol minden hónapban biztosan és időben megkapod a jogosan járó béred, akkor kérlek jelentkezz a -es telfonszámon vagy az emailcimre küld el a jelentkezésed!
Várjuk a jelentkezéseteket!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147605330

Jófogás alkamazás QR kód