Céges Multirégió Pest

Tulajdonságok

Kerület: XVI.
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (4 órában)
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Futár
Cégnév: FrissFood

A Frissfood a Reg-Enor és a Repeta menü brandek házhoz szállítására keresünk kollégát. A kollégák szabadságolási ideje alatt kell a helyettesítésükről gondoskodni. Saját, megbízható autó szükséges a munkavégzéshez. A munka reggel 05:00-tól legkésőbb 12:00-ig tart. Napi 10.000 Ft + étkezés + üzemanyagtérítés. Ha éppen nincs szabadságon senki, akkor egyéb munka végzése legkésőbb 12:00-ig.
Önéletrajzokat az info@frissfood.hu e-mail címre várjuk.
Kötelezettségmentes próbanapon a munka egy kolléga mellett megtekinthető.
Feladás dátuma: június 18. 10:17.

Kapcsolatfelvétel