(Hirdetés azonosító: 80429562) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 1 064  Ft / óra Bruttó bér: 1 120  Ft / óra Bruttó bér: 1 176  Ft / óra Bruttó bér: 1 162  Ft / óra Bruttó bér: 1 176  Ft / óra Bruttó bér: 1 450  Ft / óra Bruttó bér: 1 022  Ft / óra Bruttó bér: 1 162  Ft / óra Bruttó bér: 1 008  Ft / óra Bruttó bér: 1 078  Ft / óra

Tulajdonságok

Kerület: XIX.
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Futár
Cégnév: Fogcentrum Labor

Kispesti fogtechnikai labor keres biciklis futárt teljes munkaidőre. Feladatok: fogtechnikai munkák szállítása a fogtechnika és fogorvosi rendelők között. Az állás feltétele egy saját bicikli! Rugalmas munkabeosztás, jó kereseti lehetőség. Érdeklődni:fogcentrum@gmail.com vagy +36 20 974 5155 telefonszámon!
Feladás dátuma: augusztus 24. 11:40.

Kapcsolatfelvétel