Biokör Kft- szervetlen kémia- és fémanalitikai laboratóriumi munkatárs

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Környezetvédelmi mérnök

Tapasztalat:
Pályakezdő

Biokör KFT.- Szervetlen kémia- és fémanalitikai laboratóriumi munkatárs

Feladatok:
1. Fémanalitikai vizsgálatok végzése
a beérkezett minták előkészítése fémanalitikai vizsgálatokhoz (pH, fajlagos el. vezetőképesség mérések ,Szűrés, kivonatkészítés, feltárás mikrohullámú roncsolóberendezésben)
fémtartalom mérése ICP-OES technikával
- Higanytartalom mérése hideggőz technikáva;l Sncl2 redukcióval (FIAS módszerrel)

2. klasszikus analitikai vizsgálatok végzése
pH, fajlagos el. vezetőképesség mérések
gravimetriiás vizsgálatok
fotometriás vizsgálatok szabvány szerinti módszerekkel)
térfogatos analitikai vizsgálatok (titrimetriás mérések szabvány szerinti módszerekkel)
a használt eszközök tisztítása

Elvárás:
vegyész/vegyésztechnikus középfokú szakirányú végzettség (Vegyésztechnikus., vegyipari középiskolai, környezetvédelmi technikus, stb.)

Előny: Korábbi, hasonló területen ( analitika, környezetvédelmi analitika) szerzett tapasztalat

Határozatlan idejű munkaviszony
A munkavégzés helyszíne: 1089 Bp. Bláthy Ottó u. 41.

jelentkezés:fényképes önéletrajz email címre

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 148718833

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Magánszemély

Utoljára aktív: 41 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!