(Hirdetés azonosító: 84136774) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egyéb

Budapest teljes területére, építkezésekre keresünk biztonsági őröket, portásokat akár azonnali kezdéssel.
Komfortos munkakörülményt, versenyképes fizetést biztosítunk, ami korrekt főnökséggel társul!
Vagyonőri igazolvány nem feltétel.
Hölgyek, nyugdíjasok, csökkent munkaképességűek jelentkezését is várjuk.
Amennyiben érdekelné munkalehetőség, jelentkezzen és megtaláljuk az Önnek legmegfelelőbb állást!
Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével lehet a stabilallas06@gmail.com e-mail címen vagy telefonon a 0670/419-4329-es telefonszámon! Óraszámosok jelentkezését várjuk! Magas kereseti lehetőség! 24-es munkabeosztás.
Feladás dátuma: november 16. 19:38.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel