(Hirdetés azonosító: 83479068) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: III.
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Biztonsági őr

Budapest 3.kerületbe keresünk vagyonőröket azonnali kezdési lehetőséggel egy luxus lakópark őrzési feladatainak ellátására! A munkakörhöz tartozik a ki- és belépések adminisztrálása, valamint a helyszín éjszakai biztosítása. A munkavégzés kiemelkedő körülmények között történik.

Amit a jelentkezőknek ajánlani tudunk:
- hosszútávú biztos munkalehetőség,
- pontos, kiszámítható, korrekt bérezés
- könnyű megközelíthetőség
- kulturált munkakörülmények
- kiemelkedő bérezés

A jelentkezővel szembeni elvárás:
- bizalmi állás lévén legfontosabb a megbízható személyiség!
- pontos, precíz és fegyelmezett munkavégzés,
- jó megjelenés
- önmagára és a környezetére való igényesség

Kizárólag komoly jelentkezők jelentkezését várjuk, akik hosszútávon szeretnének biztos munkalehetőséget és a megbeszélt időpontokat betartják.

A kiválasztott jelentkezőket telefonon értesítjük ahol a felmerülő kérdésekre válaszolunk!

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal lehet, az alábbi e-mail címre küldött levéllel:

Az e-mail cím: allas@objektumvedelem.net

Kérem, jelentkezéskor tüntesse fel, hogy melyik kerületbe jelentkezik!
Feladás dátuma: szeptember 18. 13:46.

Kapcsolatfelvétel