1 db
Bomba ajánlat!

Tulajdonságok

Országos
Kerület: VI.
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Biztonságtechnikus
Cégnév: DBS Sicherheitstechnik Kft

Leírás

Tisztelt Uraim!

Biztonságtechnikai cégünkhöz keresünk tűz- és behatolásjelző rendszerek karbantartásához, kiépítéséhez fiatal és középkorú, ambiciózus munkatársakat. Betanított munka, akinek nem szakmája az is nyugodtan jelentkezhet! Hosszú távú munkalehetőséget, fejlődést, tanulást, versenyképes fizetést biztosítunk. Fényképes önéletrajzokat várunk! Alkalmi munkavállalók kíméljenek, mi komolyan gondoljuk az életet!

Elérhetőségeink:

e-mail: dbs.sicherheitstechnik.kft@gmail.com
telefon: 06/70/944-0524
Feladás dátuma: december 7. 18:15.

Kapcsolatfelvétel