Bolti Eladó -Raktáros állás

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

Elvárt végzettség:
nem igényel

Szükséges nyelvtudás:
nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Bolti eladó

Villanyszerelési szaküzletbe, munkatársakat keresünk, bolti eladó illetve raktáros-áruátvevő munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:
- vásárlók fogadása, kiszolgálása
- kapcsolattartás az ügyfelekkel
- áruátvétel-átadás
- A raktári árukezelési feladatok (áruátvétel, betárolás, kitárolás, összekészítés, árukiadás) elvégzése.
- árurendezés-raktározás

Elvárások
- Számítógép felhasználói szintű ismerete
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- csapatban való munkavégzés

Amennyiben nem rendelkezik a munkakör elvégzéséhez szükséges gyakorlattal, ez esetben betanítjuk.

Részmunkaidőben (6h) vagy főfoglalkozában (8h) munkaviszony keretében akár nyugdíjasok jelentkezését is várjuk. Bolti eladó illetve raktáros - áruátvevő munkakörökben.

- bejelentett munkahely
- dolgozói kedvezmény az általunk forgalmazott termékekből

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel bérigényével ellátott szakmai önéletrajzát.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 144972849

Kapcsolatfelvétel

Üzleti

Utoljára aktív: 1 órája