Bolti eladó állás, előrelépési lehetőség, Budapest 8. kerületi munka

Feladás dátuma:

ápr 16., 23:08

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

nem igényel

Cégnév:
Manna Baross

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges

Munkakör megnevezése:
Bolti eladó

Kálvin tér pörgős részén kellemes hangulatú üzletünkbe keresünk olyan megbízható munkatársakat, akik szeretnének csapatban oktatóboltunkban dolgozni. Olyan kollégákat is várunk, akik szívesen megtanulnák az igazi bolti kereskedelmet, és hozzáállásuknak köszönhetően kitanulva rendszerünket vezetői pozícióba léphetnének elő. Minden csak akarat kérdése, mi pedig adjuk hozzá a többit. Olyan vezetők mellett tanulhatsz, akik ízik-vérig értik a szakmát, és segítenek az utadon.
Fontos a bér is? Persze, hogy az! Eladóként kezdésnek 300.000Ft körül fogsz hazavinni, ezt követően pedig mivel eltöltött idő, és teljesítmény alapon is bérezünk, ez a bér, ha jól dolgozol szinte hónapról-hónapra csak emelkedni fog.
Hívj minket a telefonszámon vagy jelentkezz itt üzenetben, és építsük együtt a jövőt ;)

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 119712236