Tulajdonságok

Multirégió Pest
Kerület: XIII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Bolti eladó

13 kerületi újonnan nyíló élelmiszer boltunkba keresünk bolti eladókat, műszakvezetőket.

A bolt egy forgalmas irodaépület aljában található, a napi visszatérő vásárlói közönség jellemzően a több 100 irodai alkalmazott és a környéken élő lakosok.

Feladatok:

- árufeltöltés
- vásárlók készséges kiszolgálása
- pénztárgép használat
- csemegepultból kiszolgálás

Olyan munkavállalókat keresünk akiknek nem újdonság a kereskedelem és szeretnék egy új, közel 300 nm-es bolt színvonalát fenntartani, karriert építeni! Fix munkarend, bejelentett állás (8 órás)

Jelentkezés: profimunka2017@gmail.com e-mail címen.
Feladás dátuma: május 12. 17:01.

Kapcsolatfelvétel