1 db
Egyedi ajánlat!

Tulajdonságok

Kerület: IX.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Bolti eladó
Cégnév: Koktélbolt

Prémium italok, és különleges termékek bolti értékesítésére azonnal kezdéssel munkatársat keresünk.

Feladatok:
- Vásárlók udvarias és segítőkész kiszolgálása.
- Számlázó és készletkezelő program napi használata;
- Árukészlet folyamatos feltöltése, árurendezés, az üzlet és környezetének rendben tartása.
- Pénztárosi és a pénztárhoz kapcsolódó feladatok precíz elvégzése.

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés, kellemes munkakörülmények,
fiatalos jó hangulatú csapat.
- munkavégzés helye Budapest
- munkavégzés időpontja heti 5 nap, napi 8 óra
- előny, de nem feltétel: 1-3 év szakmai tapasztalat.

Fényképes önéletrajzot, fizetési igény megjelöléssel az allasmpmix@gmail.com mail címre kérjük küldeni.
Feladás dátuma: november 10. 18:12.

Kapcsolatfelvétel