Bolti eladó állás, Budapest

Feladás dátuma:

ma, 17:51

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

nem igényel

Cégnév:
Mázsa Office Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges

Munkakör megnevezése:
Bolti eladó

Leírás

Kedves Jelentkező!

Pályakezdő vagy? Esetleg rutinos?
Nálunk kibontakoztathatod a benned rejlő lehetőségeket!

Figyelj csak:
- Havi átlag 300.000-350.000Ft nettó körül keresnek Kollégáink!
- Aki állandó éjszaka dolgozik, ott 370.000Ft nettó felett van a kereset
- A nálunk töltött idő függvényében emelkedik a béred
- Pótlékok éjjel, vasárnap, ünnepnap
- Útiköltség támogatás
- Lakhelyedhez közeli Manna boltban dolgozhatsz, hiszen Budapest minden kerületéből könnyen megközelíthetőek vagyunk, egész pontosan:
>>> ha igazi pörgésre vágysz ajánljuk: 5,6,8,9. kerületi üzleteinket
>>> ha irodaházi feelingben dúskálnál, tiéd a pálya a 13. kerületben
>>> ha a budai fiatalos, folyton vidám csapatok hangulatára vágynál gyere a 12, és 3. kerületekbe
>>> ha kertvárosi családias környezetre vágysz, ahol biztosan nem kell éjszaka dolgoznod, akkor neked való a 16. kerületi boltunk
>>> ha a napi bevásárlásról szóló kisbolt hangulatot szeretnéd átélni mindennap, úgy várunk a 14. kerületben

De legyél bárhol, fejlődésed garantált, ha ambícióval vagy megáldva, irány a vezetői pozíciók elérése, ahol üzleteink modern környezete és Kollégáink szakértelme biztosítja Sikered!
És mivel nyitjuk, nyitjuk az új boltokat, így még biztosabb előrelépésed ;)

Várunk a Csapatunkba!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 137955860