Bolti eladó álláslehetőség

Bruttó bér:

340 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 30., 22:53

nem igényel

Cégnév:
Gápa Kft

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Bolti eladó

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Szereted a kereskedelmet, és olyan helyen dolgoznál szívesen, ahol jól érzed magad? Ahol jó a csapat? És ahol megbecsülnek? Akkor nálunk a helyed! * Olvasd végig a hirdetést, részletesen leírunk mindent. * MIRE SZÁMÍTHATSZ, HA CSATLAKOZOL HOZZÁNK? Lelkes munkaközösségre, jó hangulatra, empatikus és rugalmas vezetőségre
Különleges termékkörre, változatos feladatokra, jó vásárlóközönségre és néha pörgős munkára
Betanulás után nettó 340-380 ezer forint körüli nettó bérre
Ha felkeltettük az érdeklődésedet, jelentkezz! (Minden jelentkezésre válaszolni fogunk!) * MIT TARTUNK A LEGFONTOSABBNAK ENNÉL AZ ÁLLÁSNÁL?
A személyiséged és a hozzáállásod!
Szeretünk adni, de kapni is szeretnénk.
A legjobb tudásunk szerint segítünk betanulni neked, türelmesek leszünk veled, segíteni fogjuk a beilleszkedésed és a fejlődésed, és mindent megteszünk amit csak tudunk a jó munka körülményekért!
Azon viszont nem tudunk változtatni, hogy te mennyire vagy rugalmas, pozitív és nyitott személyiség, hogy milyen a teherbírásod, a munkához és a kollégákhoz való hozzáállásod, hogy szeretsz-e fejlődni, felelősséget vállalni, és hogy mennyire fogadod el és tartod tiszteletben a cégkultúránkat.
Ahhoz, hogy tényleg minden jó legyen, ezt a részt neked kell hozzátenni.
Hogyha fenti sorokból magadra ismertél, akkor téged keresünk!

Feladatok
- Vásárlók magas színvonalú kiszolgálása
- A pult és az üzlet rendbentartása
- Áru feltöltése és arukészlet figyelése
- Áru átvétel és elpakolás
- Előre leadott rendelések összekészítése

Előnyök
- Motiváltság és terhelhetőség
- Rugalmasság
- Csapatszellem
- Pozitív hozzáállás
- Nyitott személyiség
- Jó kommunikáció

Amit ajánlunk
- Bejelentett munkaviszony
- Stabil vállalati háttér
- Fiatalos, motivált csapat
- Utazási támogatás
- Kedvezményes vásárlási lehetőség
- Kávé, tea, ásványvíz
- Alkalmazotti jogviszony
- Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 1093 Budapest, Fővám tér

Bérezés
340000 HUF / Havonta (Nettó)

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147462034

Online jelentkezés

Kapcsolatfelvétel

Profilkép
MelonJobs

Melon HR Technology Kft.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód