(Hirdetésazonosító: 78393053) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 206 500  Ft Bruttó bér: 247 800  Ft Bruttó bér: 295 000  Ft Bruttó bér: 224 200  Ft Bruttó bér: 241 900  Ft Bruttó bér: 221 250  Ft Bruttó bér: 218 300  Ft Bruttó bér: 233 050  Ft Bruttó bér: 212 400  Ft Bruttó bér: 215 350  Ft
Céges

Tulajdonságok

Kerület: VII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Bolti eladó
Cégnév: Sicu Kft

Leírás

Bolti eladó munkatársakat keresünk budapesti élelmiszerboltba.

Előny:
-tapasztalat kasszázásban, csemegepultozásban
-élelmiszerboltban szerzett gyakorlat.

Nettó fizetés: teljesítménytől függően 150-200 ezer Ft

Jelentkezés módja:
fényképes önéletrajzzal a takacs.magdolna@elektro-asz.hu email-címen, vagy a 06 30 670 6518-as telefonszámon.
Feladás dátuma: május 22. 18:02.
Nyomtatás

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.