Céges
Feladás dátuma: augusztus 31. 15:19. Hirdetés kezelése »
Kerület: XVII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz, fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Bolti eladó

Hosszútávú #munkalehetőséget kínálunk rátermett, lojális munkavállalóknak versenyképes bérezéssel, kiszámítható #munkaidővel és munkabeosztással.
Családias légkörű kis boltunkba várjuk olyan talpra esett, megbízható, vidám személyiségek jelentkezését, akik az önálló munkavégzés mellett könnyen beilleszkednek egy 4 fős kis csoportba.
Egyik héten délelőtt, másik héten délután történik a munkavégzés, mely csekély 7,5 órát jelent naponta (így simán belefér még egy strandolás délutánra).
Az ellátandó feladatokra szívesen betanítjuk a jelentkezőket, nem kell különösebb szaktudás, vagy szakértelem hozzá. Persze, ha dolgoztál már korábban kis közértben az nagy előnyt jelenthet...
Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet vagy ismeretségi körödben tudsz valakit aki munkát keres jelentkezzetek (fényképes önéletrajzotokkal) az alábbi elérhetőségeken:
heliteli@heliteli.hu
06204479035
Előre is köszönjük, a megosztásokat, és a like-okat, szép napot mindenkinek!
Heli-Teli kosár

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel