2 db
Bruttó bér: 700  Ft Bruttó bér: 1 000  Ft Bruttó bér: 770  Ft Bruttó bér: 750  Ft Bruttó bér: 810  Ft Bruttó bér: 840  Ft Bruttó bér: 820  Ft Bruttó bér: 830  Ft Bruttó bér: 820  Ft Bruttó bér: 750  Ft

Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Eladó
Cégnév: Nilla 98 Kft

Leírás

Figyelem, kollégákat keresünk!
Ébredtél már úgy, hogy vártad, hogy bemehess dolgozni? Volt már valaha szó szerint (a) játék a munkád? Voltak már kócos, cserfes, kacagó gyerekek az "ügyfeleid"? Ábrándoztál már arról, hogy a napjaidat egy valódi kis játékbirodalomban töltsd, bájos plüssök, és mesebeli figurák között? Itt az alkalom! Téged keresünk!
Feladatok:
- Termékekkel való aktív munka
- Árufogadás, kezelés és bevételezés
- Pénztárkezelés
Amit ajánlani tudunk:
- Versenyképes fizetés
- Rugalmas munkaidő (akár teljes vagy részmunkaidős)
- Dolgozói kedvezmény
- Barátságos munkakörnyezet

Felkeltettük érdeklődésed? Jelentkezz, fényképes önéletrajzoddal még ma az info@providajatek.hu e-mai címre!
Feladás dátuma: október 11. 20:09.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel