Tulajdonságok

Kerület: III.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Bolti eladó
Cégnév: Pannónia Representation Kft

Értékesítő munkatársakat keresünk prémium kategóriás ruházati üzleteinkbe.
Rendelkezel ruházati kereskedelemben szerzett tapasztalattal,
Kereskedelmi érzékkel és vevőközpontú hozzáállással bírsz,
Könnyedén teremtesz kapcsolatot,
Nyitott vagy minden újdonságra és nem félsz kezdeményezni,
Jó csapatjátékos vagy, de emellett önállóan is tudsz dolgozni,
Magas szintű kiszolgálást tudsz biztosítani a vásárlók számára,
Magabiztos idegen nyelvtudással rendelkezel angol, német vagy orosz nyelvek legalább egyikén, de nem kizáró tényező, ha mégsem.
Munkádra igényes vagy, hozzáállásod kitartó
Ápolt megjelenéseddel, pozitív személyiségeddel szeretnéd márkánkat képviselni,
Amit ajánlunk Neked:
Teljes munkaidő
Fejlődési lehetőség
Fiatalos, jó hangulatú csapat
Biztos, stabil munkahely
Több lépcsős béremelés
Jutalék rendszer
Rugalmas munkaidő
Dolgozói kedvezmény
Azonnali munkakezdés
Feladataid lesznek:
Szakszerű kiszolgálás
Vásárlók elégedettségének növelése
Árukészlet kezelése
Rendelések leadása
Áru átvétel
Raktár rend fenntartása

Fő profilunk a Wellensteyn kabátok magyarországi forgalmazása.
Jövőbeni munkatársainkat a V., XIII. és a III. kerületi üzleteinkbe várjuk sok szeretettel.
Ha szeretnél minőségi, professzionális értékesítésben részt venni és közben jól érezni magad - ne habozz!
Várjuk fényképes önéletrajzodat fizetési igényeddel!
Feladás dátuma: február 14. 13:33.

Kapcsolatfelvétel