(Hirdetés azonosító: 39349492) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Üzletvezető, Boltvezető

Élelmiszer kiskereskedelemmel foglalkozó, belvárosi üzleteinkbe keresünk teljes munkaidőben történő foglalkoztatással

Boltvezető

munkatársakat.

Leendő munkatársunk főbb feladatai:
- Teljes körűen megtervezi, vezeti, koordinálja és ellenőrzi az értékesített áruk forgalmazását, a bolt működését. Bonyolítja a beszerzéseket, áruátvételt, ellenőrzi az árukhoz rendelt dokumentumok meglétét, helyességét.
- Kialakítja az optimális tárolási készlet-nagyságot, felel a tárolt áru mennyiségéért, minőségéért, a szavatossági időkért, szakmai és higiéniai szabályok szerinti kezelésért.
- Koordinálja az irányítása alá tartozó munkavállalók munkáját, folyamatosan ellenőrzi a munkavégzést, és rendszeres elszámoltatást végez.
- Részt vesz az árunyilvántartás műveleteiben, a leltározásban, az egység ügyviteli és adminisztrációs munkájában. Kezeli a nyomtatványokat, a különféle nyilvántartásokat, eleget tesz a statisztikai és egyéb adatszolgáltatási előírásoknak.

A munkakör betöltésének feltétele: élelmiszer kiskereskedelem területén, boltvezetőként szerzett több éves munkatapasztalat, jó vezetői véna, szervezőkészség, kiváló stressztűrés és problémamegoldó készség.

Mit nyújtunk cserébe?
- versenyképes fizetést (ami valóban versenyképes!)
- családias, támogató légkört
- nagy önállóságot egy gyorsan fejlődő bolthálózatnál
- emberi bánásmódot, a növekedés ellenére is közvetlen kapcsolatot a vezetőséggel

Ha úgy érzi, hogy jól tudná érezni magát egy kisebb, családiasabb hangulatú üzletben, akkor várjuk jelentkezését a karrier@mannaabc.hu e-mail-címen! Kérjük, csatoljon önéletrajzot az üzenetéhez!
Feladás dátuma: augusztus 27. 17:02.

Kapcsolatfelvétel