Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Üzletvezető, Boltvezető

A Manna ABC cégcsoport Budapest több kerületében keres bővülő üzlethálózatába boltvezető és műszakvezető munkatársakat teljes munkaidőben történő foglalkoztatással, azonnali munkakezdési lehetőséggel.

Szeretnél vezető lenni úgy, hogy meg is fizetnek érte? Jó hírünk van! Nálunk ezt meg tudod valósítani, mert a Manna ABC vezetősége emberi hozzáállásával és motiválásával mögötted áll.

Nem várunk el tőled sokat, csak azt, hogy legyen kereskedelmi vezetésben tapasztalatod, és bírd a 3 műszakos munkarendet. Hidd el, velünk menni fog.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, az alábbi e-mail-címen lehet: karrier@mannaabc.hu.

Tárgymezőbe írd be: Boltvezető
Feladás dátuma: május 12. 17:02.

Kapcsolatfelvétel