(Hirdetés azonosító: 55301863) Hirdetés kezelése »
10 db
Bruttó bér: 231 000  Ft / hó Bruttó bér: 216 000  Ft / hó Bruttó bér: 225 000  Ft / hó Bruttó bér: 300 000  Ft / hó Bruttó bér: 219 000  Ft / hó Bruttó bér: 243 000  Ft / hó Bruttó bér: 237 000  Ft / hó Bruttó bér: 216 000  Ft / hó Bruttó bér: 219 000  Ft / hó Bruttó bér: 246 000  Ft / hó
Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: VII.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: >5 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: Szabóság - Ruhaklinika

Munkájára igényes bőrszabó mestert , táska javítót , cipőfelsőrész készítőt keresünk .

Kérlek olvasd végig a teljes hirdetést. Kérdés esetén hívj bátran:

Forrai Péter
+36309449944
(Csörgess meg és visszahívlak!)

Feladatok :

Bőrruházat , irha , szőrme , motorosruha, méretre alakítása táska , csizma javítás , cipzárcsere...stb.

Jövedelem:

nettó 200.000 - 300.000.-/ hó + juttatások

3 hónapig betanulási pótlékot is fizetünk.

Folyamatos fejlődési , előrelépési lehetőség.

Amit nyújtunk:
- jó csapat, visszajáró igényes ügyfélkör
- folyamatos, változatos munkák
- rugalmas munkaidő, mindent meg tudunk beszélni.
- jól felszerelt, klimatizált műhely
- vidékieknek útiköltség térítés 80%
- bejárás akár 2 naponta !
- segítünk a szállás intézésében, férfiaknak albérlet a közelben.
- egyéb természetbeni juttatások

Elvárás:

- Minimum középfokú szakirányú végzettség
- min. 5 éves tapasztalat
- igényes, precíz munkavégzés
- fejlődni és tanulni vágyás
- rugalmasság, nyitottság új dolgok iránt

Másodállásban , ill. Hétvégén 1/2 - 1 napot ,
heti 2-3 alkalommal délután 4-6 órában is tudsz dolgozni .

Rugalmasak vagyunk ! Mindent meg tudunk beszélni.

Jelentkezz e-mailen arcképes önéletrajzzal a karrier@ruhaklinika.eu címen. Kísérő leveledben írd meg fix elfoglaltságaidat, kéréseidet, kérdéseidet

Ruhaklinika - Szabóság
1072 Akácfa u. 41.

Feladás dátuma: szeptember 17. 13:39.

Kapcsolatfelvétel