Bőrvarró (motoros ruha alakítás, javítás) - Másodállás, hétvégi munka

Bruttó bér:

300 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
>5 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (6 órában)

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
Ruhaklinika - Szabóság

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, motivációs levél

Munkakör megnevezése:
Szabó, Varró

Meguntad a szériamunkát? Érdekes, változatos munkát keresel? Rugalmas munkaidőben szeretnél dolgozni?

Szabósági manufaktúránk munkájára igényes bőrvarró mestert, bőrruházat javítót keres motoros ruházat, bőrdzsekik alakítására és javítására.
Rugalmas munkavégzés: Fő vagy részmunkaidőben, mellékállásként, hétvégi munkában is végezhető.

Kérlek olvasd végig a teljes hirdetést. Kérdés esetén hívj bátran:

Forrai Péter
30-944-9944
(Csörgess meg és visszahívlak!)

Feladatok :

Bőrruházat , irha , szőrme , motorosruha, méretre alakítása táska , csizma javítás , cipzárcsere...stb.

Jövedelem:

nettó 200.000 - 300.000.-/ hó + juttatások
3 hónapig betanulási pótlékot is fizetünk.

Folyamatos fejlődési , előrelépési lehetőség. Alapozd meg karriered. Tanulj, fejlődj és lépj előre a ranglétrán.

Amit nyújtunk:
- jó csapat, visszajáró igényes ügyfélkör
- folyamatos, változatos munkák
- rugalmas munkaidő, mindent meg tudunk beszélni.
- jól felszerelt, klimatizált műhely
- vidékieknek útiköltség térítés 80%
- bejárás akár 2 naponta !
- segítünk a szállás intézésében, férfiaknak albérlet a közelben.
- egyéb természetbeni juttatások

Elvárás:

- Minimum középfokú szakirányú végzettség
- min. 5 éves tapasztalat
- igényes, precíz munkavégzés
- fejlődni és tanulni vágyás
- rugalmasság, nyitottság új dolgok iránt

Másodállásban , ill. Hétvégén 1/2 - 1 napot ,
heti 2-3 alkalommal délután 4-6 órában is tudsz dolgozni .

Rugalmasak vagyunk ! Mindent meg tudunk beszélni.

Jelentkezz e-mailen arcképes önéletrajzzal a karrier[kukac]ruhaklinika.eu címen. Kísérő leveledben írd meg fix elfoglaltságaidat, kéréseidet, kérdéseidet

1072 Akácfa u. 41.

30-944-9944

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 92773483