Tulajdonságok

Multirégió Komárom-Esztergom, Nógrád, Pest
Kerület: III.
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: OKJ
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Személy - és vagyonőr

A Criterion Biztonsági Szolgáltatások Zrt keres III kerületi A kategóriás irodaházba személy és vagyonőr kollégát, munkanapokon 8-18 tartó szolgálatba
Alapfokú angol nyelvtudás szükséges.

Saját alkalmazotti, főállású jogviszony, fix havibér, cafetéria és utazási támogatás.
Fizetett szabadság és egyéb juttatások a MT szerint.

Az állás azonnal betölthető

Jelentkezni, fényképes önéletrajz beküldésével,a guarding.allas@criterion.hu címen lehet "Bp III ker A kategóriás Irodaházba személy és vagyonőr" megjelöléssel
Feladás dátuma: július 9. 17:40.

Kapcsolatfelvétel