Bruttó bér: 936  Ft Bruttó bér: 912  Ft Bruttó bér: 1 250  Ft Bruttó bér: 888  Ft Bruttó bér: 996  Ft Bruttó bér: 864  Ft Bruttó bér: 840  Ft Bruttó bér: 972  Ft Bruttó bér: 1 008  Ft Bruttó bér: 972  Ft

Tulajdonságok

Kerület: III.
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Személy - és vagyonőr
Cégnév: biztonsági szolgálat

Leírás

Tisztelt Álláskereső!
Budapest III. kerület Bécsi út 136. szám alatti Stop Shop bevásárlóközpontban levő műszaki áruházba és ruházati üzletekbe vagyonőrt keresek.
Amit kínálok: bejelentett határozatlan idejű munkaszerződés, korrekt, pontos fizetés (bruttó 1250.-, azaz nettó 850.- ft./óra), ingyenes formaruha, kulturált munkakörnyezet, kiszámítható munkaidő.
Jelentkezni telefonon (+36309646408), vagy önéletrajz elküldésével lehet a "vagyonvedelmiszolgalat@gmail.com" e-mail címre.
Feladás dátuma: július 16. 09:22.

Kapcsolatfelvétel