2 db
Bruttó bér: 936  Ft Bruttó bér: 912  Ft Bruttó bér: 876  Ft Bruttó bér: 984  Ft Bruttó bér: 912  Ft Bruttó bér: 924  Ft Bruttó bér: 864  Ft Bruttó bér: 912  Ft Bruttó bér: 1 200  Ft Bruttó bér: 1 008  Ft

Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Személy - és vagyonőr
Cégnév: biztonsági szolgálat

Bp. Allee bevásárlóközpontban ruházati üzletbe szolgálatvezető helyettes vagyonőrt keresek.
Amit kínálok: korrekt, pontos fizetés (bruttó 1200.-, azaz nettó 800.-ft./óra), bejelentett munkaviszony, ingyenes formaruha, jó munkakörülmények. A munkakört el lehet látni fő- illetve mellékállásban is.
Jelentkezni telefonon (+36309646408), vagy önéletrajz elküldésével lehet a "vagyonvedelmiszolgalat@gmail.com" e-mail címre.
Feladás dátuma: október 20. 01:08.

Kapcsolatfelvétel