Bruttó bér: 825  Ft Bruttó bér: 858  Ft Bruttó bér: 814  Ft Bruttó bér: 770  Ft Bruttó bér: 924  Ft Bruttó bér: 913  Ft Bruttó bér: 770  Ft Bruttó bér: 847  Ft Bruttó bér: 1 120  Ft Bruttó bér: 869  Ft

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Személy - és vagyonőr
Cégnév: biztonsági szolgálat

Leírás

Tisztelt Álláskereső!
Budapest Duna Plázában levő műszaki üzletbe vagyonőrt keresek.
Amit kínálok: határozatlan idejű bejelentett, hosszú távra tervezett munkaviszony, pontos, korrekt fizetés (bruttó 1120.-, azaz nettó 750.-ft./óra), ingyenes formaruha, kulturált, légkondicionált munkahely.
Jelentkezni telefonon (+36309646408), vagy önéletrajz elküldésével lehet a "vagyonvedelmiszolgalat@gmail.com" e-mail címre.
Feladás dátuma: november 10. 11:32.

Kapcsolatfelvétel