Budai Kávézó Állásajánlat

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Pultos

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Ha kedved lenne egy hangulatos, közvetlen és emberközpontú helyen dolgozni, ráadásul szívesen ott vagy a kezdeteknél?
Budán, a Bartók Béla úton újonnan nyíló kávézó keresi csapatát.
Munkakörök, amire várjuk a jelentkezéseket:

- barista
- pultos
- szakács/konyhai dolgozó

Ha szereted az embereket, odaadással végzed a munkádat, csapatjátékos vagy és úgy gondolod, hogy egy hely igazi arcát a dolgozói adják, akkor nálunk a helyed! Teljes állás esetén heti négy munkanap, havi nettó 380 000 forint munkabér, (az adókedvezményben részesülők esetében magasabb), kiszámítható munkabeosztás, mtk. szerinti fizetett szabadság, és egyéb dolgozói juttatások.
Jelentkezésedet önéletrajzzal és pár soros bemutatkozással az alábbi email címre várjuk:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 149482223

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 35 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!