Bruttó bér: 950 Ft / hó
Kerület: VIII.
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: OKJ
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Biztonsági őr

Vagyonőrök, jelentkezését várjuk Irodaházak őrzésére középfokú angolnyelv ismerettel július 12. kezdéssel.
- Vagány és jó szakembernek tartod magad vagyonőrként?
- Szeretnél egy megbízható, korrekt cégnél dolgozni?
- Hosszútávon akarod tervezni a saját és családod jövőjét?
Ha válaszaid igenek, akkor az Bouclier Service Kft. Téged keres!
22 éves szakmai múlttal rendelkezünk, fő tevékenységünk a vagyonvédelem, rendezvénybiztosítás és biztonságtechnikai rendszerek kivitelezése. Célunk és erősségünk is egyben a minőségi, problémamentes kivitelezések lebonyolítása.
Amit mi kínálunk Neked, hogy érezd a munkád értékét, és szívesen vegyél részt velünk a közös munkában.
- megbízható munkáddal a piacon elérhető, korrekt jövedelmet tudsz megkeresni
- figyelünk kollegáink fejlődésére, szakmai képzésekkel segítünk
- korszerű technikai eszközökkel tudsz dolgozni nálunk
- céges, egységes munkaruházatot biztosítunk
- folyamatos kommunikációval biztosítjuk a cégen belüli, vagy a Téged érintő problémák megoldását
Amit Tőled kérünk, hogy céljainkat közösen megvalósíthassuk:
- legfontosabbnak tartjuk a szakmád alapos ismeretét és a megbízhatóságot
- minimum 1 év gyakorlattal már bátran jelentkezz hozzánk
- középfokú angol nyelvismeret feltét
- legyen elkötelezettséged, és pozitív hozzáállásod a munkád iránt
- törekedj a precíz és minőségi munkavégzésre

Gyere hozzánk dolgozni, tapasztald meg egy korrekt cég által kínált lehetőségeket, és a rátermett, összetartó, vidám csapatban történő munkavégzést! Jelentkezés hétköznap 08:00-13:00ig a megadott telefonszámon.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel