1 db
Céges Országos

Tulajdonságok

Kerület: IX.
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Sofőr
Cégnév: KétK Bt

Azonnali kezdéssel éjszakai csomag kiszállító sofőröket keresünk!

Budapesti telephelyű futárcég Pest megye területére 4-6 órába éjszakai csomag kézbesítő sofőröket keres.

Feladat a csomagok korrekt pontos időben történő hajnali kézbesítése.

Elsősorban Tapasztalattal vagy árufuvarozási tapasztalattal rendelkezők jelentkezéseket várjuk!

Elvárások:
- biztos gépjárművezetői tudás
- terhelhetőség
- pest megyei agglomerációs helyismeret
- precizitás
- agilitás
- megbízhatóság
- B kategóriás jogosítvány
- pontosság

Amit kínálunk:
- bejelentett munkaviszony
- a munkavégzéshez szükséges járműveket cégünk biztosítja

Jelentkezését a 0620/6653453-as telefonszámon és e-mailen:
csomag.kiszallito@gmail.com
e-mail címre várjuk.
Feladás dátuma: augusztus 17. 19:42.

Kapcsolatfelvétel