(Hirdetés azonosító: 82523148) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 112 500  Ft / hó Bruttó bér: 112 500  Ft / hó Bruttó bér: 126 000  Ft / hó Bruttó bér: 111 000  Ft / hó Bruttó bér: 106 500  Ft / hó Bruttó bér: 109 500  Ft / hó Bruttó bér: 109 500  Ft / hó Bruttó bér: 106 500  Ft / hó Bruttó bér: 150 000  Ft / hó Bruttó bér: 108 000  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Takarító
Cégnév: szo-za food kft

Budapest XIV.ker. Stadionok busz végállomásra keresünk 2 fő férfi takarítót 8 órás bejelentett munkavégzésre,csapatunk bővítésének céljából.
Nyugdíjas és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk.
Munkaidő H-V: 6-14 14-22 (heti 2 nap pihenővel)

Bővebb információ: 06209582182
Feladás dátuma: augusztus 9. 08:21.

Kapcsolatfelvétel