Bruttó bér: 852  Ft Bruttó bér: 888  Ft Bruttó bér: 876  Ft Bruttó bér: 972  Ft Bruttó bér: 900  Ft Bruttó bér: 996  Ft Bruttó bér: 1 200  Ft Bruttó bér: 972  Ft Bruttó bér: 936  Ft Bruttó bér: 888  Ft

Tulajdonságok

Multirégió Pest
Kerület: XI.
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Személy - és vagyonőr

Leírás

Tisztelt Álláskereső!
Budapest területén és a környező városokban megtalálható drogériákba belső őrzésre vagyonőröket keresek.
A munkát lehet fő- és mellékállásban is végezni. Az üzletek BKV járattal kitűnően elérhetőek.
Amit kínálok: korrekt, pontos fizetés (bruttó 1200, azaz nettó 800 ft/óra), határozatlan idejű bejelentett munkaviszony, ingyenes formaruha, kiszámítható munkaidő, kulturált munkahely.
Jelentkezni telefonon (+36309646408), vagy önéletrajz elküldésével lehet a "vagyonvedelmiszolgalat@gmail.com" e-mail címre.
Feladás dátuma: november 20. 09:45.

Kapcsolatfelvétel