Kézi Autómosóba Munkalehetőség X. kerület

Feladás dátuma:

márc 27., 13:36

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
általános iskola

Cégnév:
BUBBLES-Car Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Egyéb fizikai munkás

Forgalmas, régóta üzemelő Bubbles Kézi Autómosónkba azonnali kezdéssel, Pesten (1107 Budapest, Basa u. 2.) bővítés miatt Járműtisztítói Munkalehetőséget kínálunk. Rugalmas beosztás, bejelentett munkahely, barátságos csapattal és vendégkörrel. Amit kínálunk: Biztos munkahely, Jatt+Teljesítmény alapú egyéb juttatások, Heti Előleg! Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelenthet! Műszakvezetői (helyettesítő) pozícióba is várjuk a jelentkezésed. Fényképes Önéletrajzot az e-mail címre küldheted, vagy telefonon: is érdeklődhetsz.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 134213786