(Hirdetés azonosító: 77339053) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 210 000  Ft / hó Bruttó bér: 216 000  Ft / hó Bruttó bér: 222 000  Ft / hó Bruttó bér: 225 000  Ft / hó Bruttó bér: 246 000  Ft / hó Bruttó bér: 225 000  Ft / hó Bruttó bér: 300 000  Ft / hó Bruttó bér: 249 000  Ft / hó Bruttó bér: 249 000  Ft / hó Bruttó bér: 222 000  Ft / hó
Céges Multirégió Pest

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Vagyonőr

Budapesten XIII., IX., V., VI. kerületi A+ irodaházakba, Valamint Vecsésen és irodaházba, jó kiállású
Vagyonőrök, portások, recepciós urak jelentkezését várjuk. Akár csoportvezetői pozícióba is.

Amit nyújtunk:
Azonnali munkalehetőség
Stabil háttér, karrierlehetőség,
Jó csapat
Versenyképes jövedelem
Kellemes környezet
Angol nyelv ismerete előny!
Irodaházas tapasztalat és alap angol nyelvtudás előny.
Kereseti lehetőség: Nettó 204.000 Ft- 250.000 Ft-ig.
Szolgálati beosztás irodaházanként változó, éjszakai 14-15 órás szolgálatok, valamint 24/48 órás szolgálatok.
Vagyonőri igazolvánnyal rendelkezők előnyben!

Fényképes Önéletrajzokat az allsinfo1210@gmail.com email címre várjuk.
Feladás dátuma: szeptember 9. 20:42.

Kapcsolatfelvétel