1 db
Kiemelt!

Tulajdonságok

Kerület: XIX.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Eladó
Cégnév: Virág Festékház Kft

Budapesti festékboltba keresünk eladó és raktáros munkakörbe munkatársakat hosszú távra.
Szakmai tudás nem elvárás, betanítást biztosítjuk, de a tapasztalatot előnyként értékeljük.

Előny: targonca vezetői engedély, szakmai tapasztalat
Munkavégzés helye: Budapest XIX.kerület
Munkavégzés kezdete: azonnal

Ha szeretnél egy családias, jó hangulatú csapatban dolgozni, ahol megbecsülnek és elismerik a munkád, akkor várjuk jelentkezésedet az alábbi elérhetőségen fényképes önéletrajz formájában.
Tárgyban kérjük feltüntetni eladó" vagy "raktáros
Elérhetőség: festekhaz@topcolorfestek.hu
Feladás dátuma: június 12. 16:11.

Kapcsolatfelvétel