(Hirdetés azonosító: 74118282) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 221 400  Ft / hó Bruttó bér: 226 800  Ft / hó Bruttó bér: 197 100  Ft / hó Bruttó bér: 270 000  Ft / hó Bruttó bér: 197 100  Ft / hó Bruttó bér: 205 200  Ft / hó Bruttó bér: 216 000  Ft / hó Bruttó bér: 202 500  Ft / hó Bruttó bér: 210 600  Ft / hó Bruttó bér: 205 200  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: X.
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egyéb

10. kerületi gyógyszeripari céghez keresünk raktárosokat 2 műszakos váltott műszakba vagy állandó délután/délelőtt. Munkaidők: 7.00 - 15.40 és 15.40 - 0.20-ig, 22.00 - 06.00. Bérezés Br. 1.322 Ft, + 30%-os műszakpótlék. 3. hó után netto 16.000 Cafeteria, havi 15% mozgóbér (teljesítmény és jelenléti alapú). Kb. nettó 180.000 - 200.000 Ft bérezés. Raktározásban szerzett tapasztalat előny! Jelentkezni e-mailen lehet "Budapest gyógyszergyár" jeligére a toborzas@s-forras.hu címen.
Feladás dátuma: augusztus 17. 11:21.

Kapcsolatfelvétel