Tulajdonságok

Kerület: VIII.
Kategória: Pénzügy / számvitel
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Pénzügyi asszisztens
Cégnév: Hunguest Hotels Zrt

A cég budapesti szállodájába keresünk legalább két-három éves tapasztalattal fiatal számviteli/gazdasági munkatársat.

Főbb tevékenységi körök:

- számlák kiállítása Flexysből

- anyag és áruforgalmi rendszer használata, megrendelés készítése, bevételezés raktárakba és felhasználás

- pénztár és bank könyvelése

- elhatárolások könyvelése vegyes naplóval

- egyes adónemek bevallásának elkészítése

- egyéb analitikus táblázatok elkészítése, azok naprakész vezetése

- havi zárásban való részvétel

Elvárások:

- Flexys ismeret szükséges, Oracle ismerete előnyt jelent

- két-három év szakmai tapasztalat könyvelés terén

- excell táblázatkezelés

- precíz, pontos munkavégzés

- szállodai könyvelési tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

- alkalmazotti munkaviszony

- bruttó 300.000 ft havi fizetés

- cafeteria

Fényképes önéletrajzot az alábbi emailcímre várjuk gazdvez@hotelplatanus.hunguesthotels.hu
Feladás dátuma: június 15. 14:23.

Kapcsolatfelvétel