Budapesti üzletünkbe keresünk eladó-pénztáros munkatársat

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti felhasználó

nem igényel

Cégnév:
Aleko & Leon Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Eladó

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Leírás

Kedves érdeklődő!

Budapesten a Rákóczi térnél lévő több mint 30 éves múltra visszatekintő Görög Csemege élelmiszer üzletünkbe keresünk megbízható eladó-pénztáros munkatársat.
Légy Te is a Görög Csemege és a mediterrán életérzés részese, családi vállalkozás révén a hangulat is garantáltan családias, légy Te csapatunknak legújabb tagja!

Amit ajánlani tudunk:
Hosszútávú munkalehetőség, akár azonnali kezdéssel.
Bejelentett bér, utazási hozzájárulás, hétvégi juttatások, egyéb juttatások.
Teljes munkaidős munkavégzés esetén jócskán 300 ezer forintos nettó fizetést vihetsz haza havonta, sőt, ha még valóban megbízható is vagy, és terhelhető, ráadásul még Kedves is vagy vásárlóinkkal ezt hamar feljebb is lehet tornászni.

A szakmában szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel, ha kellően lelkes vagy hamar elsajátíthatod a kereskedelem fortélyait Nálunk, akár pályakezdőként is.

Amit első körben kérnénk tőled:
Az egy fényképes önéletrajz e-mailben a -ra, vagy személyesen az üzletbe is behozhatod az 1085 Budapest, József körút 31/B-be, villamos és metró megállóra néző boltunkba.

Várunk Szeretettel,
Görög Csemege Csapata

Hirdetés azonosító: 148777730

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Utoljára aktív: 80 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!