Bomba ajánlat!

Burkolás, gipszkarton, villany, festés - Szakembereket keresünk

Feladás dátuma:

máj 10., 09:07
Multirégió
Bács-Kiskun, Fejér, Jász-Nagykun-Szolnok

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Külföldi munka esetén ország:
Franciaország

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Burkoló

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Franciaországba (Déli régió, Aix-en-Provence és Marseille környéke) keresünk szakembereket burkoláshoz, víz, villany, klíma és napelem szereléséhez, lakás- és házfelújításhoz, kőműves hozzáértéssel, gipszkartonozáshoz.

Hosszútávú munka megbízható cégnél, szállás kedvezményesen megoldott, francia bejelentéssel.
Nyelv Nem feltétel, de a B kategóriás jogosítvány igen.

Jelentkezni az e-mail címen vagy Whatsapp-on lehet.

Fő tevékenységi területeink : lakás és házfelujitás, burkolás, gipszkartonozás, festés, villanyszerelés, klímaszerelés, napelem, egyéb kőműves munkák.

Sokrétű tevékenységi körünknek köszönhetően megrendelőink egyedi igényeit is ki tudjuk elégíteni, ezért olyan munkatársak jelentkezését várjuk akik
- több mindenhez is jól értenek (burkolás, gipszkarton, villany, festés, stb.)
- Illetve emellett szeretnének érteni, beletanulni például a klimaszerelésbe ; és természetesen jogosítvánnyal rendelkeznek (egyéni és csoportos munkavégzés).

Tapasztalattal rendelkező vagy betanításra váró munkatársak is nyugodtan érdeklődhetnek.

Amit kínálunk:
versenyképes bér - 2800 euros
szállás és nyugdíjpénztár
munkába járás támogatása
jó munkakörnyezet

Munkába állás: 2024 január, folyamatosan

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 144047034

Jófogás alkamazás QR kód