1 db
Kiemelt!

Tulajdonságok

Országos
Kerület: XVI.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Burkoló
Cégnév: SIBA-GIDRÁN Kft

Padlóburkolással foglalkozó építőipari cég megbízható munkatársakat keres elsősorban szőnyegpadló, pvc burkolatok kivitelezésére. Tisztán végezhető és mindig klimatizált helyen végzett tevékenység. Felvételre keres profi szakembereket. Nem vagy szakember az sem baj. Egy kis ambicióval viszonylag rövid idő alatt megtanulható
munkafolyamatokra van lehetőség. Folyamatos elsősorban budapesti munkavégzés. A szorgalmat értékeljük és megfelelően honoráljuk. A szakembereknek kiemelt fizetés. Érdeklődni: Sipos Csaba 06-30-9501-877-es telefonszámon lehet.
Feladás dátuma: június 20. 19:13.

Kapcsolatfelvétel