Business Analyst

company_logo

Feladás dátuma:

ápr 18., 16:05

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
egyetem/főiskola

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Egyéb

Érdekel a kereskedelem online világa, ahol végtelen információ áll rendelkezésünkre, hogy vizsgáljuk a legérdekesebb folyamatokat? Szívesen dolgoznál piacvezető brandnél?

Csatlakozz hozzánk és dolgozz te is a Jófogás platformján!

Az alábbi feladatokat látod majd el:
- Adhoc riportokat fogsz készíteni SQL adatbázisból és webanalitikai rendszerekből.
- Részt veszel a webanalitikai mérések tervezésében és tesztelésében.
- Karbantartod és frissíted a Tableau dashboardokat.
- Közreműködsz majd az adatfeldolgozási folyamatokban és azok automatizálásában.
- Feladatod lesz az AB tesztek supportja és a metrikák monitorozása is.
- Segíteni fogod a Marketing, Sales és Product csapatok munkáját.

Mit is kérünk cserébe?
- Hasonló munkakörben legyen 2-3 év tapasztalatod és örülünk, ha ezt online fókuszú vállalatnál szerezted meg.
- Legyen adattárház ismereted (Redshift).
- Magabiztos SQL tudás szükséges.
- Elengedhetetlen, hogy rendelkezz adatvizualizációs (Tableau) és adattranszformációs ismeretekkel (dbt).
- Legyen magabiztos Python tudásod.
- Ismerj verziókövető rendszert (pl. Git).
- Legyen rendszerszemléletű gondolkodásod.

Munkádért cserébe a következők várnak rád:
- A menő 13. kerületi irodánkban van gyümölcshűtő | kávé | tea | kóla | Mate Tea | Playstation | Nintendo | pingpong | darts | babzsákfotelek | édességek.
- Szupererőnk a csapatunk, nálunk egy igazi közösségre lelsz, ahol a profi szakmai támogatás mellett barátokat is találsz.
- Heti 3 nap home office lehetőséged van, de ha többet lennél az irodában, azt is megteheted.
- Nálunk nem kérdés, hogy zöldek vagyunk, védjük a környezetet és a társadalmi felelősségvállalásban is odatesszük magunkat.
- Számtalan programot, csapatépítőt, pizza-sör meetinget szervezünk, nálunk buliból nem lesz hiány.
- Nem csak egymással, de a kutyákkal is jól kijövünk, bármikor behozhatod házi kedvenced az irodába.

Várjuk jelentkezésed, jó helyed lesz nálunk!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147162887

Online jelentkezés

Kapcsolatfelvétel

Álláshirdető adatai

Jófogás alkamazás QR kód