1 db
Kiemelt!

Tulajdonságok

Országos
Kerület: I.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (4 órában)
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Üzletfejlesztő
Cégnév: THE COMPANY HOUSE Kft

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező jogi, adózási, számviteli és bizalmai vagyonkezelési szolgáltatást nyújtó vállalkozásunk budapesti irodájába keresünk ÜzletfejlesztÉsi TerÜletre munkatársat.

Feladatok:
Magyarországi és külföldi cégalapítások bonyolítása
Bankszámla nyitás és folyamatos adminisztráció
Marketing és piackutatási feladatok
Belső vállalati jelentések készítése
Ügyfelekkel, partnerekkel, pénzintézetekkel és
hivatalokkal történő kapcsolattartás

Elvárások:
Jogi, marketing vagy közgazdasági előképzettség vagy
Ügyvédi irodában és ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
Precíz munkavégzés
Tárgyalóképes, magabiztos angol nyelvtudás
Probléma megoldó, agilis, ügyfélközpontú hozzáállás

Előnyt jelent:
Közgazdász egyetemi végzettség
Orosz és egyéb nyelvtudás
Szakmai (cégjog, adózás) angol nyelv ismerete
Hasonló területen, külföldön szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

versenyképes havi fizetés
helyi utazási bérlet
teljesítmény arányos negyedéves bónusz
folyamatos szakmai továbbképzés
modern, nem-dohányzó munkahely
korlátlan mobiltelefon használat, mobil internettel